Farm Food Mleko szczeniaka

Pokarm Farm Food No.1 został specjalnie opracowany dla szczeniąt i kociąt, które nie mogą pić mleka matki lub mają do niego dostęp w niewystarczających ilościach. Farm Food No.1 może zastąpić mleko matki lub stanowić jego uzupełnienie. Poza tym, mleko to również jest odpowiednie dla innych małych ssaków.

Może być także cennym uzupełnieniem pokarmu w przypadku opieki nad chorymi i zdrowiejącymi zwierzętami.

Pełne mleko dla szczeniąt i kociąt na bazie mleka koziego

Mleko zastępcze dla szczeniąt, kociąt i innych małych ssaków

Pokarm Farm Food No.1 został specjalnie opracowany dla szczeniąt i kociąt, które nie mogą pić mleka matki lub mają do niego dostęp w niewystarczających ilościach. Farm Food No.1 może zastąpić mleko matki lub stanowić jego uzupełnienie. Poza tym, mleko to również jest odpowiednie dla innych małych ssaków. Może być także cennym uzupełnieniem pokarmu w przypadku opieki nad chorymi i zdrowiejącymi zwierzętami.

Pełne mleko zastępcze na bazie pełnotłustego mleka koziego.

Farm Food No.1 jest kompletnym pokarmem mlecznym dla nowo narodzonych szczeniąt, kociąt i innych małych ssaków. Ma na celu zastąpić bądź uzupełnić mleko matki od momentu narodzin aż do końca okresu karmienia. Farm Food No.1 powstaje na bazie pełnotłustego koziego mleka w proszku. Wybór padł na pełnotłuste mleko kozie, ponieważ ma ono naturalnie znacznie lepszy skład niż mleko krowie. Jest lekkostrawne, a ze względu na charakter zawartych w nim aminokwasów i kwasów tłuszczowych, bardziej niż mleko krowie przypomina mleko matki.

Dlaczego pokarm Farm Food No.1 jest inny niż pozostałe?

W przeciwieństwie do innych rodzajów suplementów mleka dla szczeniąt i kociąt, Farm Food Nr 1 powstaje na bazie pełnotłustego koziego mleka w proszku, a nie odtłuszczonego mleka krowiego. Poza tym pokarm Farm Food No.1 jest uzupełniony o różne ważne składniki, dzięki którym powstaje doskonałe, pełne mleko dla szczeniąt i kociąt.

Pełnotłuste mleko kozie

Wybraliśmy pełnotłuste mleko kozie, ponieważ w zestawieniu z krowim jego naturalny skład jest o wiele lepszy dla szczeniąt, kociąt i innych małych ssaków. Mleko kozie w porównaniu do krowiego jest łatwiejsze w trawieniu, ma wiele właściwości wpływających stymulująco na jelita, a ze względu na charakter zawartych w nim aminokwasów i kwasów tłuszczowych, bardziej przypomina mleko matki.

  • Wykorzystywane przez nas mleko nie jest odtłuszczone, dlatego tłuszcze w pokarmie Farm Food  No.1 to bardzo łatwo przyswajalne tłuszcze pochodzące z koziego mleka.
  • Białko wchodzące w skład koziego mleka w porównaniu do tych z mleka krowiego mają delikatniejszą strukturę, stąd białko w Farm Food  No.1 również jest lżejsze w trawieniu.
  • Mleko kozie zawiera kilka (częściowo jeszcze nieznanych) składników działających stymulująco i ochronnie na jelita.
  • Stosujemy wyłącznie naturalne składniki, które nadają się do spożycia przez ludzi.

Między innymi z tego względu Farm Food No.1 jest wyjątkowo łagodnym pokarmem dla niewykształtowanego jeszcze (niedojrzałego) układu trawienia szczeniąt, kociąt i innych osesków małych ssaków. Również z tego powodu Farm Food No.1 doskonale nadaje się do stymulowania flory jelitowej (nieco) starszych zwierząt.

Testy wykazały, że jest najlepszy!

Jak dotąd, pokarm Farm Food No.1 jest stosowany przez coraz większą liczbę hodowców, ogrodów zoologicznych i schronisk dla małych zwierząt. Będąc na etapie testowania pokarm Farm Food  No.1 działał najlepiej na wszystkie zwierzaki (w porównaniu do wcześniej stosowanych preparatów). Farm Food  No.1 jest również z dużym powodzeniem stosowany w ogrodach zoologicznych i schroniskach w całej Europie do uzupełniającego karmienia zwierząt chorych i zdrowiejących.

Farm Food No.1 bez sztucznych dodatków!

Pełnotłuste mleko kozie jest specjalnie suszone metodą rozpyłową na potrzeby Farm Food No.1. Właśnie dlatego pokarm Farm Food No.1 przez cały czas pozostaje „kozacko świeże”. Podczas suszenia rozpyłowego, mleko jest odwadniane i powstaje drobny proszek. Dzięki temu procesowi możemy zapewnić długi, co najmniej dwuletni okres przechowywania, nie dodając sztucznych konserwantów.

Inne małe ssaki

Pokarm Farm Food No.1 początkowo został opracowany z myślą o szczeniętach i kociętach, jednak z upływem lat stało się oczywiste, że mleko to doskonale nadaje się dla innych małych ssaków, takich jak jeże, króliki, zające, fretki, szczury, myszy, szynszyle, źrebięta, alpaki, jelenie, renifery, foki, nietoperze, wiewiórki i kozy. (Lista ta może ciągnąć się w nieskończoność i dotyczy każdego małego ssaka wymagającego mleka matki).

Zalecana dawka dzienna

Poniżej zobaczysz zalecaną przez nas dawkę karmy, odpowiednią dla wieku i wagi Twojego psa, na podstawie 4 karm. Karmę dobieraj na oko. Nie odbiegaj jednak więcej niż o 25% od podanej ilości karmy.

gram
gram
polski
Twoja przeglądarka nie jest już tym razem!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby w pełni korzystać z tej witryny (i wielu innych)Aktualizuj teraz!

×