Farm Food Surowa

Od lat leczenie chorób skóry i sierści była priorytetem dla lekarzy weterynarii. Jednakże, ogromny wzrost liczby psów z problemami stomatologicznymi jest uderzający. Głównym powodem tych problemów jest zwiększenie występowania nalotu nazębnego, co z kolei powoduje formowanie się kamienia nazębnego; ze wszystkimi konsekwencjami, jakie to za sobą pociąga.

Ponieważ problemy stomatologiczne u psów stają się coraz bardziej powszechne, istotne jest, aby oprócz okresowych badań lekarskich, wykazać planowe podejście do wyżej wymienionej kwestii. To strukturalne podejście zostanie zapewnione poprzez użycie kości do żucia Farm Food Rawhide.

Naturalny sposób pielęgnacji zębów z użyciem Farm Food Rawhide..

Od lat leczenie chorób skóry i sierści była priorytetem dla lekarzy weterynarii. Jednakże, ogromny wzrost liczby psów z problemami stomatologicznymi jest uderzający. Głównym powodem tych problemów jest zwiększenie występowania nalotu nazębnego, co z kolei powoduje formowanie się kamienia nazębnego; ze wszystkimi konsekwencjami, jakie to za sobą pociąga. Ponieważ problemy stomatologiczne u psów stają się coraz bardziej powszechne, istotne jest, aby oprócz okresowych badań lekarskich, wykazać planowe podejście do wyżej wymienionej kwestii. To strukturalne podejście zostanie zapewnione poprzez użycie kości do żucia Farm Food Rawhide.

Smaczna, zdrowa i naturalna szczoteczka do zębów dla two jego psa.

Psy mają oczywiście wielką potrzebę gryzienia rzeczy. Robią to, bo to jedyny dla nich, naturalny sposób na zachowanie czystych zębów. W ich naturalnym środowisku, wilki i inne psy będą, po posiłku, żuć skórę i kości swoich ofiar. Żucie miękkiego, mocnego materiału, czyści zęby, a to z kolei zapewnia zdrowie dziąseł. Dla naszych psów domowych „skóry i kości zdobyczy” są doskonale zastępowane poprzez naturalne produkty do żucia z Food Farm takie jak Rawhide ® lub Antlers ®.

Co to jest Rawhide?

Rawhide jest wysuszoną tkanką podskórną (druga, silna i mocna warstwa) skóry bydła. Nasze białe kości do żucia, są przywożone z Europa gdzie wykonywane są ze skór bydła, hodowanego do produkcji mięsa na wielkoobszarowych ranczach. W firmie produkcyjnej, będącej częścią dużej rzeźni, skóry zostają niezwłocznie po uboju oddzielone i rozdzielone. Warstwa zewnętrzna, niestrawna jest przeznaczona do procesu produkcji artykułów skórzanych. Przyswajalne warstwy wewnętrzne, podskórnej tkanki łącznej są myte i krojone na kawałki o pożądanej wielkości. Po czym ręcznie zostają układane w różnych kształtach, białe kości do żucia są suszone w piecu przez kilka dni. Bardzo ważnym cechą charakterystyczną naszych produktów jest to, że, ze względu na szybkie przetwarzanie, nie używamy szkodliwych substancji podczas całego procesu produkcji. To pozwala nam zagwarantować czysty, naturalny i bezpieczny produkt.

Farm Food Rawhide i Twój pies

Jest to znany fakt, że pozostałości żywności w ustach są nie tylko przyczyną nieświeżego oddechu, ale że powodują również powstawanie nalotu nazębnego. Nalot przyczynia się do powstawania kamienia nazębnego i może powodować bardzo poważne, w perspektywie długoterminowej, uszkodzenia dziąseł oraz infekcje i utratę zębów. Farm Food Rawhide kości do żucia są jędrne, twarde i w pełni strawne. Poprzez działanie śliny, podczas żucia, zostaje uwolniony naturalny kolagen białka, związek białka stworzony przez organizm. Kolagen ten ma zdolność rozpuszczania kamienia nazębnego. Przed momentem gdy ten mocny materiał staje się wystarczająco miękki aby być pogryziony na małe kawałki, szlifowanie podczas żucia sprawia, że proces czyszczenia zębów jest dokładny i widoczny. Ponieważ Twój pies musi gryźć intensywnie, Farm Food Rawhide pomaga w zapobieganiu i walką z otyłością zwierząt. Podczas żucia, w mózgu uwalniają się endorfiny, które dają poczucie spokoju, dzięki czemu Twój pies może się zrelaksować.

Dlatego polecamy Farm Food Rawhide

Pies, który od najmłodszych lat żuje kość Farm Food Rawhide, będzie szczęśliwym towarzyszem mającym świeży oddech i zdrową szczękę. (Jeśli starszy pies ma już kamień nazębny, to należy najpierw usunąć nalot aby osiągnąć ten sam efekt).

To, że Farm Food Rawhide jest produktem wyjątkowym wynika z następujących faktów

Farm Food Rawhide jest produkowany wyłącznie ze świeżych, kontrolowanych skór. Firma produkcyjna jest częścią dużej rzeźni. Skóry są przetwarzane natychmiast, w przeciwieństwie do procesu produkcji wielu innych bezimiennych artykułów do żucia.

Farm Food Rawhide jest w pełni strawne.

 • Podczas żucia, uwalnia się kolagen, który rozpuszcza kamień i nalot nazębny.
 • To zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego!

Farm Food Rawhide jest produkowany w sposób absolutnie higieniczny i bezpieczny.

 • Skóry zostały wielokrotnie oczyszczone z użyciem nadtlenku wodoru (H2O2) w celu usunięcia wszelkich bakterii.
 • Oznacza to, że skóry zostały wybielone w bezpieczny sposób, uzyskany produkt nie ma zapachu i nie staje się klejący podczas żucia.
 • Podczas procesu mycia, nadtlenek wodoru jest całkowicie rozdzielony na jedną część wody (H2O) i jedną część tlenu (O2).

Farm Food Rawhide nie zawiera żadnych obcych substancji.

 • Przed, podczas i po produkcji Farm Food Rawhide, nie zostają używane żadne środki chemiczne takie jak chrom, arsen lub brom.
 • Nie używamy jakiegokolwiek rodzaju barwników w celu uzyskania jednolitego koloru lub gładszej powierzchni produktu.
 • Mimo, że barwniki (zatwierdzone przez UE) nie są uważane za szkodliwe, nie stosujemy ich, ze względu na udowodniony wpływ tych substancji na zachowanie niektórych dzieci.
 • Farm Food Rawhide jest produkowany zgodnie z wytycznymi HACCP.

Farm Food Rawhide jest produktem nie wywołującym alergii!

 • Reasumując, na podstawie wyżej wymienionych punktów można wnioskować, że Farm Food Rawhide nie powinno prowadzić do reakcji alergicznych. A to w przeciwieństwie do wielu innych zabawek do żucia.
 • Fakt, że wielu przypadkach “alergia na produkty żywnościowe” spowodowana jest perz zanieczyszczone, bezimienne produkty do żucia, jest coraz bardziej znany. W większości przypadków, Farm Food Rawhide można bezpiecznie podawać psom, które nie cierpią na alergie pokarmowe (chyba, że to jest alergia, która dotyczy wołowiny).

Farm Food Rawhide wyróżnia się spośród podobnych produktów wysoką jakością.

 • Skóry nie są rozciągnięte lub podniesione w celu uzyskania optycznego powiększenia produktu.
 • Produkt jest dłużej przydatny do użytku dzięki dużej grubości skóry.
 • Ze względu na grubość skóry używanej do produkcji, Farm Food Rawhide jest znacznie cięższy od większości innych, porównywalnych produktów o podobnej wielkości.

Farm Food Rawhide jest produktem naturalnym, wytwarzanym ręcznie.

 • Wśród indywidualnych egzemplarzy efekcie mogą wystąpić niewielkie różnice wielkości.
 • Ponieważ każda skóra wysycha inaczej, kości mogą różnić się jaśniejszym lub ciemniejszym odcieniem.

To dlatego że Farm Food Rawhide jest smaczną, przydatną i zdrową zabawką dla Twojego psa.

 • Farm Food Rawhide, 100% prawdziwe Rawhide ®!
 • W pełni strawne
 • 100% naturalne i czyste
 • Wolne od szkodliwych substancji
 • Bez chemicznych przeciwutleniacze, kolorów i smaków
 • Bezpośrednio produkowane i oczyszczane, tworzące czysty i bezpieczny produkt
 • Naturalna, gruba skóra z bydła, więcej zabawy przy żuciu
 • Nie wywołuje alergicznych reakcji u psa
 • Leczy zęby psa
 • Produkt naturalny o wysokiej jakości

 

Zalecana dawka dzienna

Poniżej zobaczysz zalecaną przez nas dawkę karmy, odpowiednią dla wieku i wagi Twojego psa, na podstawie 4 karm. Karmę dobieraj na oko. Nie odbiegaj jednak więcej niż o 25% od podanej ilości karmy.

gram
gram
polski
Twoja przeglądarka nie jest już tym razem!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby w pełni korzystać z tej witryny (i wielu innych)Aktualizuj teraz!

×