Farm Food Fresh Menu

fixed - Farm-Food-Fresh-Menu-100h.png

Farm Food Fresh Menu:

naturalne, zdrowe i wyborne świeże mięso – pełnowartościowy posiłek dla Twojego psa.

Pełnowartościowa karma oparta na świeżym mięsie delikatnie ugotowanym na parze. Odpowiednia dla wszystkich psów, od szczeniaka po seniora. Składniki zwierzęce w karmie Farm Food Fresh Menu pochodzą od hodowanych na terenie UE zwierząt zatwierdzonych do spożycia przez ludzi. Karma Farm Food Fresh Menu zawiera wyłącznie mięso wołowe bez domieszek mięsa kurczaka lub innego drobiu. Karma Farm Food Fresh Menu składa się z wołowiny, flaków wołowych i serc wołowych z dodatkiem Scottish Salmon oil, minerałów, witamin naturalnego pochodzenia i pierwiastków śladowych. Karma Farm Food Fresh Menu nie zawiera kości, co gwarantuje odpowiednią proporcję wapnia do fosforu.

W karmach Farm Food Fresh Menu wykorzystujemy wyłącznie wartościowe i naturalne składniki. Nasze karmy wolne są od sztucznych dodatków, takich jak syntetyczne przeciwutleniacze, konserwanty, substancje wiążące, barwniki i środki aromatyzujące. Karmy Farm Food Fresh Menu są w 100% naturalne.

Karmy Farm Food Fresh Menu są bezglutenowe. To doskonałe źródło naturalnych prebiotyków dla utrzymania zdrowej i stabilnej mikroflory jelit. Karmy Farm Food Fresh Menu bardzo smakują psom, a do tego cechuje je optymalna strawność. Karmy Farm Food Fresh Menu idealnie nadają się do mieszania z tłoczonymi na zimno karmami dla psów Farm Food HE.

Karma Farm Food Świeża Porcja dostępna jest w dwóch odmianach: Z Wołowiną oraz Flaki i Serca.

Produkty dostępne są w różnych opakowaniach:

Opakowania saszetek 6 x 300 gramów.
Pojedyncze saszetki 300 gramów.
Opakowania saszetek 16 x 125 gramów.
Pojedyncze saszetki 125 gramów.

Complete, zacht gestoomde vers-vleesvoeding voor alle honden van pup tot senior.

Farm Food Świeża Porcja to kompletny posiłek.

Jest zatem rzeczą oczywistą, że Farm Food Świeża Porcja doskonale nadaje się jako codzienny posiłek dla Twojego psa niezależnie od jego wieku i rasy, jako że zawiera wszelkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Suplementacja nie jest potrzebna.

Odpowiednie dla wszystkich okresów życia jako karma codzienna lub dodatkowa.

Jak wspomniano powyżej, rzeczą oczywistą jest to, że karmy Farm Food Świeża Porcja „Flaki i Serca” oraz „Z Wołowiną” są doskonałe jako codzienny posiłek dla Twojego psa, niezależnie od jego wieku i rasy, jako że karma zawiera wszelkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Karma może być również wykorzystana jako składnik mieszanki z naszą pełnowartościową karmą dla psów tłoczoną na zimno Farm Food HE.

Niemniej, nie należy mieszać karmy Farm Food Świeża Porcja z ekstrudowanym lub pieczonym śrutem ze względu na inny stopień strawności. Może to skutkować okresowym luźnym stolcem.

Czy wiesz, że:
Wilgotność karmy Farm Food Fresh Menu jest taka sama jak wilgotność świeżej wołowiny? Dzięki temu posiłek psa zawiera wystarczająco dużo wody, nawet jeżeli składa się tylko z karmy Farm Food Fresh Menu.

Czy wiesz, że:
Karma Farm Food Fresh Menu jest bardzo smaczna i idealnie nadaje się dla: wybrednych zwierząt, suk w ciąży i karmiących oraz psów chorych i będących w trakcie rekonwalescencji?

Farm-Food-Fresh-Menu - jack-russel-terrier.jpg

Czy wiesz, że:
Karma Farm Food Fresh Menu jest oparta na świeżym mięsie delikatnie ugotowanym na parze, co pomaga zachować witaminy i inne ważne składniki odżywcze?

Farm-Food-Fresh-Menu - Stomer-Met-VleesFarm Food Fresh Menu:

naturalne, zdrowe i wyborne świeże mięso – pełnowartościowy posiłek dla Twojego psa.

óók...
voor de lastige eter

Heerlijke en complete vers vlees maaltijd

complete voeding voor honden

All-Life-Stage

Vitaminen & mineralen, 
meer dan 99% dierlijke eiwitten
en andere benodigde voedingsstoffen

 en een gezonde darmflora

Prebiotica:
ondersteunt een optimale darmwerking

Meer dan 60% pens,
hart en rundvlees

Puur natuur:
Geen chemische geur
kleur –of smaakstoffen
conserveringsmiddelen
of antioxidanten

Geen vriezer
nodig

om te bewaren

Ideaal

voor op vakantie

of een dagje weg

Ideaal
om te mengen mét Farm Food HE

Hoog energie gehalte.
Dus weinig nodig

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email