Farm Food Antlers

Naturalna „szczoteczka do zębów” dla psów, wykonana z poroża jeleni:

100% czysty, trwały i prawdziwie naturalny produkt. Bez żadnych dodatków, wspaniały, zdrowy i bogaty w minerały; dzięki niemu zęby Twojego psa pozostaną czyste, zdrowe i mocne.

 

Dlaczego warto wybrać Farm Food Antlers?

Psy odczuwają naturalną silną potrzebę żucia czegoś. Dzieje się tak dlatego, że żucie jest dla nich jedynym naturalnym sposobem na utrzymanie czystości zębów. W przyrodzie wilki i inne psowate po posiłku żują skórę i kości swojej ofiary.

Poza tym, podczas przeżuwania w mózgu zwierzęcia wytwarzają się endorfiny. Endorfiny te zapewniają psu poczucie spokoju i rozluźnienia.

Na użytek naszych psów domowych „skórę i kości ofiary” zastąpiono produktami do żucia firmy Farm Food, takimi jak Antlers® czy Rawhide®.

Czym jest przysmak Farm Food Antlers?

Przysmak Farm Food Antlers powstaje z poroża jeleni. Każdej wiosny po okresie godów jelenie zrzucają poroże, które później znowu zaczyna odrastać. Wykorzystywane przez nas poroża są zbierane w lasach Europy, a następnie, po przejściu kontroli jakości, czyszczone i cięte. Ponieważ Farm Food Antlers to produkty całkowicie naturalne, mogą mieć lekko ziemisty zapach, a także różnić się kolorem, wagą, kształtem i grubością.

Farm Food Antlers i Twój pies.

Farm Food Antlers ma przyjemny, naturalny aromat, który podoba się psom. Przysmak Farm Food Antlers jest zwarty i twardy. Żucie go stanowi dla psa przyjemną, naturalną czynność. Żucie wywołuje „efekt szlifowania” pomiędzy zębami psa, a tym samym usuwanie kamienia i osadu. Zewnętrzna warstwa poroża jest ścierana tak długo, aż zwierzę dotrze do smacznego szpiku, który sam w sobie jest przysmakiem!

Nasz produkt Farm Food Antlers doskonale nadaje się także dla młodych psów w okresie ząbkowania, ponieważ jest o wiele bardziej wytrzymały niż inne gryzaki. Przysmak Farm Food Antlers jest odpowiedni również dla psów z alergią lub wrażliwym żołądkiem, a nawet dla psów z nadwagą, ponieważ żucie poroża wymaga dużo energii i hamuje apetyt.

Dlaczego więc warto wybrać Farm Food Antlers? Właśnie dlatego!

Pies, który już od wczesnego wieku regularnie żuje Farm Food Antlers, odwdzięczy się, zostając Twoim zadowolonym kompanem ze świeżym oddechem ze zdrowego pyska. (Jeżeli starszy pies już wcześniej nabawił się kamienia, należy go najpierw usunąć, by móc osiągnąć spodziewany efekt).

Zapewniając psu produkt Farm Food Antlers, masz możliwość utrzymania jego zębów w czystości, a tym samym uchronienia go przez osadzaniem się kamienia. A poza tym: „Lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Ważne:

Produkt Farm Food Antlers w różnych rozmiarach można nabyć w dobrych sklepach zoologicznych, klinikach weterynaryjnych oraz salonach pielęgnacyjnych dla psów. Przed zakupem należy upewnić się, czy wybrana wielkość jest odpowiednia do rozmiaru psa i jego siły ugryzienia. W czasie żucia należy pilnować psa i usuwać wszystkie małe pozostałości.

W przypadku gdy pies nie jest już zainteresowany przysmakiem Antlers, należy go przez noc namoczyć w wodzie, a następnie lekko oskrobać.

Skład analityczny:

• Białko surowe: 37% • Oleje i tłuszcze surowe: 0,1% Włókno surowe: 2% • Popiół surowy: 55% • Wilgotność: 9% • Wapń (Ca): 21% • Fosfor (P): 8% • Żelazo (Fe): 195 mg/kg • Magnez (Mg): 5240 mg/kg


[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Farm Food “Original” Antlers pochodzą z jelenia czerwonego. Ponieważ Twój pies ma pracować, aby dostać się do smacznego szpiku, jest to prawdziwe wyzwanie nawet dla najsilniejszych i najbardziej zapalonych z żujących czworonogów. Żucie kości “Original” Antlers może trwać bardzo długo.

Antlers zalecana jest dla posiadaczy silnych szczęk.

[/column]

 

[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Farm Food “Easy” Antlers zostały przecięte na długość, co ułatwia dostęp do szpiku. Ten łatwy dostęp do szpiku pozwala psu na szybkie zapoznanie ze smakiem poroża jelenia.

Produkt idealnie nadaje się dla szczeniąt, seniorów i mniejszych lub wybrednych psów, które nie są przyzwyczajone do gryzienia poroża jelenia.

[/column]

 

[column type=”1/3″] [/column] [column type=”2/3″ last=”true”]

Farm Food “Fallow” Antlers pochodzą z jelenia daniela. Rodzaj ten przypomina poroża łosia, ponieważ jest bardziej płaski i cieńszy od poroża Original Antlers. “Fallow” Antlers mają stosunkowo dużą powierzchnię co ułatwia psu chwyt. “Fallow” Antlers różnią się smakiem od Original Antlers oraz od “Easy” Antlers.

Dzięki temu produkty doskonale nadają się dla starszych lub mniej aktywnych psów. Są one miękkie, co czyni je idealnym produktem dla młodych psów, a także dla psów, które mają kłopoty z innym porożem.

[/column]