Zalety karmy Farm Food Świeża Porcja

100 % czystego, świeżego mięsa dla psów, o naturalnych właściwościach prebiotycznych

Wygoda świeżego mięsa znanej jakości karmy Farm Food bez konieczności przechowywania w zamrażarce.

Idealna gdy:

 • Twój pies jest wybredny lub stracił apetyt
 • Jesteś na wakacjach lub na wyjeździe
 • Surowy pokarm nastręcza trudności
 • Surowy pokarm to zbyt drastyczne posunięcie
 • Twój pies jest nadwrażliwy na surowe mięso
 • Chcesz rozpieścić swojego psa

Karma Farm Food Świeża Porcja zawiera jedynie naturalne składniki

Wszystkie składniki pochodzenia zwierzęcego w karmie Farm Food Świeża Porcja pochodzą od zwierząt hodowanych w Unii Europejskiej, dopuszczonych do spożycia przez ludzi. Wszelkie dodane witaminy i mineralne składniki odżywcze w karmie Farm Food Świeża Porcja są organiczne i nadają się do spożycia przez ludzi.

Karma Farm Food Świeża Porcja świetnie łączy się lub może być mieszana z powodzeniem z karmą Farm Food HE

Farm Food Świeża Porcja jest karmą pełnowartościową, która może być stosowana jako codzienny posiłek. Nie ma konieczności stosowania jej jako uzupełnienie dla karmy Farm Food HE ani innej. Mieszanie karmy Farm Food Świeża Porcja i Farm Food HE jest możliwe, gdyż karma Farm Food HE jest granulatem tłoczonym na zimno. W przypadku zmiany z ekstrudowanego śrutu na karmę Farm Food Świeża Porcja i Farm Food HE, najlepiej podawać przez jakiś czas samą karmę Farm Food Świeża Porcja; następnie można mieszać nasze świeże mięso z karmą Farm Food HE. (Nigdy nie należy mieszać ekstrudowanego pokarmu z karmą Farm Food HE). 65 gramów karmy Farm Food Świeża Porcja równa się 25 gramom karmy Farm Food HE. Karma Farm Food Świeża Porcja została opracowana przez nasz zespół specjalistów żywienia w oparciu o unikalne receptury i ekspertyzę.

Karma Farm Food Świeża Porcja jest w 100% czysta i naturalna. Oczywiście nie zawiera też:

 • sztucznych dodatków
 • chemicznych przeciwutleniaczy
 • konserwantów
 • zagęszczaczy
 • barwników
 • substancji aromatyzujących
 • substancji smakowych

Karma Farm Food Fresh Menu nie zawiera wypełniaczy ani zagęszczaczy. Dzięki temu karma posiada wysoką wartość kaloryczną względem objętości.

Karma Farm Food Świeża Porcja sprzyja bardzo stabilnej florze jelitowej Twojego psa

Zdrowa, dobrze rozwinięta flora jelitowa to podstawa dobrego zdrowia.

Farm Food Świeża Porcja to gotowe, pełnowartościowe, gotowane na parze świeżego mięso

Dzięki temu jest doskonałą bazą lub może być podawana jako dodatek do pokarmu przygotowanego w domu. Posiadanie zamrażarki lub lodówki nie jest konieczne, aby zapewnić psu pełnowartościowe, świeże mięso. Ponieważ karma Farm Food Świeża Porcja oferowana jest wymierzonych porcjach, zapewnia to znaczną oszczędność czasu poświęcanego na przygotowanie (nie jest wymagane rozcinanie mięsa). Olej ze szkockiego łososia i olej słonecznikowy tłoczony na zimno to dodatki do karmy Farm Food Świeża Porcja zapewniające kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6.

Karma Farm Food Świeża Porcja nie zawiera kurczaka ani innych produktów drobiowych

Ponieważ większość dostępnego mięsa drobiowego pochodzi od zwierząt, które zostały poddane ubojowi w ich szczytowym okresie wzrostu (w 5-6 tygodniu życia), ich tusze są bogate w naturalny hormon wzrostu (produkowany przez przysadkę mózgową). Z naszego doświadczenia wynika, że wszystkie połączone czynniki mają negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia psów. W szczególności wydaje się to dotyczyć młodych psów i płodności. Wykorzystanie dorosłych kur (poddanych ubojowi po tym, kiedy przestaną składać wystarczającą ilość jaj) skutkuje zmniejszeniem lub zlikwidowaniem tego wpływu.

W skład Karmy Farm Food Świeża Porcja nie zawiera omasum (ksiąg — trzeciego żołądka przeżuwaczy)

Omasum posiada niepożądaną tendencję do „pływania”. Ogranicza to czas, w którym pożywienie pozostaje w jelitach, co skutkuje lekko szarym zabarwieniem stolca (w zależności od ilości omasum w pokarmie). Omasum podawane jest jako samodzielny posiłek, kiedy wymagane jest oczyszczenie jelita grubego.

Karma Farm Food Świeża Porcja nie zawiera mięsa z podrobów innych niż wołowe serca i wątroby

Choć jelita również można określić jako organy, mamy na myśli to, że karma Farm Food Świeża Porcja nie zawiera płuc, nerek, trzustki, śledziony i tym podobnych.

Karma Farm Food Świeża Porcja jest w 100% bezglutenowa

Karma zawiera 2 procent ryżu, aby uaktywnić zdolność trawienia skrobi u szczeniąt.

Farm Food Świeża Porcja nie zawiera mączki kostnej

Stopień wchłaniania (wykorzystania) wapnia/fosforu z mączki kostnej przez psy nie jest znany. Jeśli mączka kostna zmieszana jest z mięsem, nie wiadomo, czy wchłanianie wapnia/fosforu jest odpowiednie, nadmierne, czy niewystarczające. Z tego względu wykorzystujemy nieorganiczne związki mineralne wapnia/fosforu jako naturalne suplementy dietetyczne, aby osiągnąć odpowiedni poziom i równowagę wapnia/fosforu, ponieważ znamy ich stopień wchłaniania w psim jelicie. Właśnie dlatego karma Farm Food Świeża Porcja doskonale sprawdza się jako baza lub dodatek do psiej karmy przygotowanej w domu.

Odpowiednie dla wszystkich okresów życia jako karma codzienna lub dodatkowa.

Jak wspomniano powyżej, rzeczą oczywistą jest to, że karmy Farm Food Świeża Porcja „Flaki i Serca” oraz „Z Wołowiną” są doskonałe jako codzienny posiłek dla Twojego psa, niezależnie od jego wieku i rasy, jako że karma zawiera wszelkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Karma może być również wykorzystana jako składnik mieszanki z naszą pełnowartościową karmą dla psów tłoczoną na zimno Farm Food HE. Niemniej, nie należy mieszać karmy Farm Food Świeża Porcja z ekstrudowanym lub pieczonym śrutem ze względu na inny stopień strawności. Może to skutkować okresowym luźnym stolcem.

Pojemnik do przechowywania

W ofercie Twojego sklepu zoologicznego może teraz znaleźć się pojemnik do przechowywania karmy Farm Food Świeża Porcja. Pojemnik z łatwością pomieści dwie 300-gramowe saszetki karmy Farm Food Świeża Porcja. Dzięki temu, że pojemnik można szczelnie zamknąć, łatwo podzielić karmę Farm Food Świeża Porcja na porcje na kilka posiłków dziennie.