Zdrowe karmy dla psów

Twój pies jest bliżej natury niż myślisz!

Szanowny miłośniku psów, Różnorodność ras psów jest ogromna, jednak ich przedstawiciele mają jedną cechę wspólną, odziedziczoną po wspólnym przodku, a mianowicie przemianę materii. Od czasów prehistorycznych działa ona u naszych psów dokładnie w taki sam sposób.

W warunkach naturalnych wszyscy przedstawiciele psowatych, od małych do dużych i od młodych do starych, żywią się dokładnie tym samym typem pożywienia, w ilościach odpowiadających im potrzebom energetycznym. Na tym fakcie, pamiętając o naszej podstawowej zasadzie „pies na pierwszym miejscu”, oparliśmy Filozofię Farm Food, która brzmi: jeden rodzaj karmy dla wszystkich psów. Ponieważ dla naszych psów, tak samo jak dla nas, ludzi, i innych długowiecznych gatunków zwierząt, liczy się ilość pożywienia w poszczególnych stadiach życia, a nie ciągła zmiana jego rodzaju. Skład i jakość karmy Farm Food zapewnia psom optymalną równowagę biologiczną.

Nieustannie otrzymujemy informacje od właścicieli, hodowców, trenerów i instruktorów, psich fryzjerów, lekarzy weterynarii i homeopatów zwierzęcych o pozytywnym, a czasem również leczniczym wpływie karmy Farm Food na ich podopiecznych; ten dobroczynny wpływ widoczny jest od łap aż po czubek głowy, od nosa po czubek ogona, wewnątrz i na zewnątrz!

Jesteśmy świadomi tego, że nie znajdziemy lepszych ambasadorów naszej filozofii niż same czworonogi! A ponieważ praktyka mówi więcej niż tysiące słów, zapraszamy Państwa do przetestowania naszej karmy: pozwólcie Państwo swojemu psu przekonać się o jakości Farm Food.

Z poważaniem, w imieniu zespołu Farm Food

Gerrit de Weerd

Gwarancja jakości Farm Food

Wyłącznie dobra jakość produktu? To jest dla nas niewystarczające!
Farm Food to:

Wysoka jakość standardów produkcji oraz ścisła kontrola jakości.
Rezultatem są zdrowe produkty naturalne o wysokiej jakości.

Użycie wyłącznie naturalnych składników,
nadających się do spożycia przez ludzi.

Użycie produktów niezawierających sztucznych zapachów, kolorów i smaków.
Sztuczne zagęszczacze, sztuczne konserwanty
lub chemiczne przeciwutleniacze nie są przez nas używane.

Farm Food: naturalny i zdrowy pokarm dla psa, od 1982 roku.